KURUCU - YÖNETİCİ ORTAKLAR

 

 

ALİ COŞKUN

Kurucu Başkan

 

OSMAN YILDIRIM COŞKUN

Yönetim Kurulu Başkanı

 

DENİZ COŞKUN

 Başkan Danışmanı

Dış İişkiler

 

TAKIM ARKADAŞLARIMIZ

 

 

ERDOĞAN TOZOĞLU

Proje Hizmetleri Bölüm Başkanı

 

MUSTAFA AYDINALP

Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı

 

 

NİLÜFER AKSOY

Kurumsal İletişim Bölüm Yöneticisi 

 

LEPA TUZİNOĞLU

Müşteri İlişkileri Bölüm Yöneticisi 

 

GÜLDEN ADIYIL

Arge ve Teşvik Sistemleri Bölüm Yöneticisi

 

 


Coşkun Şirketler Grubu, 1991 yılında, birbiriyle ortaklık ve idari yönden ilişkili firmaların bir araya gelmesiyle kuruldu. CMM’nin de dahil olduğu bu oluşum, gruba eklenen yeni firmalarla her geçen gün daha da gelişerek büyüdü. Bugün Coşkun Şirketler Grubu dahilinde, Coşkun Mühendislik ve Müşavirlik’in yanı sıra gönderi hizmetleri, insan kaynakları, enerji, inşaat gibi farklı sektörlerde hizmet veren birçok öncü firma bulunuyor.

Coşkun İletişim Turizm ve Taşıma Hiz. Tic. Ltd. Şti.
 

Gönderi Hizmetleri Yönetimi

Telefon: +90 212 212 12 48   Faks: +90 212 212 12 49    www.postassist.com.tr 

 

 
Artı Kurumsal Hizmetler Limited Şti. - Coşkun İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Ticaret A.Ş.

  

İnsan Kaynakları Yönetimi

 

Telefon: +90 212 212 12 48 Faks: +90 212 212 12 49  www.360hr.com.tr

Coşkun Yatırım A.Ş.

  

Gayrimenkul ve Enerji Yatırımları

Telefon: +90 312 285 70 37  Faks: +90 312 285 70 34  www.coskunyatirim.com

 

 

ERZİNCAN - KEMALİYE MİKROKREDİ ŞUBESİ

Sanayi ve Ticaret Eski Bakanı Sayın Ali Coşkun’un liderliğinde, PostAssist, Coşkun Mühendislik ve 360HR şirketlerinin katkılarıyla Erzincan Kemaliye İlcesinde “Ayten Coşkun Eğin - Başpınar Mikrokredi Şubesi” faaliyetlerine başladı.


Devamı

ISTANBUL - EYÜP MİKROKREDİ ŞUBESİ

Eyüp Ayşe Işıl Coşkun Mikrokredi Şubesi 2012 Yılında Faaliyetlerine Başladı Sanayi ve Ticaret Eski Bakanı Sayın Ali Coşkun’un liderliğinde, PostAssist, Coşkun Mühendislik ve 360HR şirketlerinin katkıları ile Ayşe Işıl Coşkun Mikrokredi Şubesi Eyüp’te faaliyetlerine başladı.


Devamı

CMM BASIN

 

 
DEİK GENEL KURULU 28 Aralık 2011

 
DEİK GENEL KURULU Onur Üyeliği Ödül Töreni 28 Aralık 2011

 
DEİK GENEL KURULU Kapanış Teşekkür Konuşması 28 Aralık 2011

 
ENERJİ FORUMU Temmuz 2008

 
CMM & FUGRO WLA Danışmanlık Sözleşmesi Ağustos 2009

 
ÇİN Teknik İnceleme Gezisi 2008

 
CUMHURBAŞKANIMIZ ile BAHREYN ZİYARETİ 2009

 
İŞDEMİR İSKENDERUN Fabrika Ziyareti 2010

 
CMM & WIRSOL GmbH Danışmanlık Sözleşmesi 2009

 
CUMHURBAŞKANIMIZ ile HİDROMEK Tesisleri Ziyareti 2010

 
TAİ Türk Havacılık ve Uzay Sanayi Ziyareti 2010

 
ERNST&YOUNG Yetkililerinin Ankara Ofisimizi Ziyaretleri 2012

 
İZMİT KÖRFEZ KÖPRÜ GEÇİŞ Projesi Sismik ve Zemin Çalışmaları 2010

 
TÜRK-BAHREYN İŞ KONSEYİ Toplantısı Manama 2011

 
Sosyal projelerimize örnek

TÜM HABERLER

YİĞİT AKÜ A.Ş.

1976 yılında Ankara’da kuruldu, vizyonu “yenilikçi ve rekabet gücünü en üst seviyede tutan, sektöründe öncü, teknolojik şirketler arasında olmak” şekli ile tanımlanmıştır. Bu vizyona uygun olarak tüm paydaşlarını ve müşterilerini teknolojik farkı ile ileriye taşıyacak marka vaadi “ileriye götürür” şeklinde belirlenmiştir.


Kaliteli, işlevsel ve teknolojik ürünleriyle tüm dünya pazarında kendisine yer edinen Yiğit Akü; her geçen gün farklı ve yeni ürünler üretmeye, teknolojisini geliştirmeye devam etmektedir. Yüzde 100 Türk sermayesi olan YİĞİT AKÜ, Ankara 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde 40 bin metrekarelik alanda kurulu Merkez fabrikasında üretimlerini sürdürmektedir. Üretim üssü niteliğindeki fabrikasında en ileri teknolojiyi kullanarak yıllık 5.500.000 adet akü kapasitesine 2012 yılı sonunda ulaşmaktadır. YİĞİT AKÜ, 400’den fazla kişiye iş olanağı sağlamaktadır.
 

YİĞİT AKÜ A.Ş ; “YİĞİT AKÜ, “PLATİN AKÜ” , “TUNÇ AKÜ” , ‘MAC POWER ‘’, “KNJ” ve ‘HELDEN ‘’ markaları ile yurt içinde ve yurt dışında satış yapmaktadır. Yurt dışında; Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Latin Amerika ve Asya ülkelerinin yoğunlukta olduğu ihracat yapılan ülke sayısı 2012 Mart ayı itibari ile 64 ülkedir.


Elektrikli araçalara yönelik cironun 4% ünü ARGE ye ayırabilen vizyon (Lityum İyon batarya çalışmaları)Elektrikli araçların otomotiv sanayiye getirdiği baskıyı bir şans olarak değerlendiren YİĞİT AKÜ,  Lityum İyon batarya üretiminde global rekabette ön plana çıkmayı hedeflemektedir. Lityum İyon bataryanın en önemli komponenti olan anot ve katotunu bizzat Türkiye’de üretmeyi başaran YİĞİT AKÜ, seri üretime geçmek için 2014 yılını hedeflemiştir.


YİĞİT AKÜ’nün  yenilikçi ürünleri;Nonspill Aküler (Türkiye’de ilk )VRLA Jell Aküler (Türkiye’de ilk)Tetracore kristal yüksek ömürlü aktif madde (Dünyada ilk) Akılı Akü Elektro (Mikro çipli Akü) (Starter aküde Dünyada ilk) Akılı Akü Pretsige (Mikro Çip + Hafıza Kartı + Kablosuz veri aktarımlı Akü) (Starter de Dünyada ilk) Stop - Start Mikro hibrid aküler (OEM onaylı) (Türkiye’de ilk) Hibrid Elektrikli Araç aküleri - HEB ENERJİ (Türkiye’de ilk) Elektrikli Araç Lityum İyon Batarya plaka üretimi (ARGE Çalışması) (Türkiye’de ilk)