KURUCU - YÖNETİCİ ORTAKLAR

 

 

ALİ COŞKUN

Kurucu Başkan

 

OSMAN YILDIRIM COŞKUN

Yönetim Kurulu Başkanı

 

DENİZ COŞKUN

 Başkan Danışmanı

Dış İişkiler

 

TAKIM ARKADAŞLARIMIZ

 

 

ERDOĞAN TOZOĞLU

Proje Hizmetleri Bölüm Başkanı

 

MUSTAFA AYDINALP

Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı

 

 

NİLÜFER AKSOY

Kurumsal İletişim Bölüm Yöneticisi 

 

LEPA TUZİNOĞLU

Müşteri İlişkileri Bölüm Yöneticisi 

 

GÜLDEN ADIYIL

Arge ve Teşvik Sistemleri Bölüm Yöneticisi

 

 


Coşkun Şirketler Grubu, 1991 yılında, birbiriyle ortaklık ve idari yönden ilişkili firmaların bir araya gelmesiyle kuruldu. CMM’nin de dahil olduğu bu oluşum, gruba eklenen yeni firmalarla her geçen gün daha da gelişerek büyüdü. Bugün Coşkun Şirketler Grubu dahilinde, Coşkun Mühendislik ve Müşavirlik’in yanı sıra gönderi hizmetleri, insan kaynakları, enerji, inşaat gibi farklı sektörlerde hizmet veren birçok öncü firma bulunuyor.

Coşkun İletişim Turizm ve Taşıma Hiz. Tic. Ltd. Şti.
 

Gönderi Hizmetleri Yönetimi

Telefon: +90 212 212 12 48   Faks: +90 212 212 12 49    www.postassist.com.tr 

 

 
Artı Kurumsal Hizmetler Limited Şti. - Coşkun İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Ticaret A.Ş.

  

İnsan Kaynakları Yönetimi

 

Telefon: +90 212 212 12 48 Faks: +90 212 212 12 49  www.360hr.com.tr

Coşkun Yatırım A.Ş.

  

Gayrimenkul ve Enerji Yatırımları

Telefon: +90 312 285 70 37  Faks: +90 312 285 70 34  www.coskunyatirim.com

 

 

ERZİNCAN - KEMALİYE MİKROKREDİ ŞUBESİ

Sanayi ve Ticaret Eski Bakanı Sayın Ali Coşkun’un liderliğinde, PostAssist, Coşkun Mühendislik ve 360HR şirketlerinin katkılarıyla Erzincan Kemaliye İlcesinde “Ayten Coşkun Eğin - Başpınar Mikrokredi Şubesi” faaliyetlerine başladı.


Devamı

ISTANBUL - EYÜP MİKROKREDİ ŞUBESİ

Eyüp Ayşe Işıl Coşkun Mikrokredi Şubesi 2012 Yılında Faaliyetlerine Başladı Sanayi ve Ticaret Eski Bakanı Sayın Ali Coşkun’un liderliğinde, PostAssist, Coşkun Mühendislik ve 360HR şirketlerinin katkıları ile Ayşe Işıl Coşkun Mikrokredi Şubesi Eyüp’te faaliyetlerine başladı.


Devamı

CMM BASIN

 

 
DEİK GENEL KURULU 28 Aralık 2011

 
DEİK GENEL KURULU Onur Üyeliği Ödül Töreni 28 Aralık 2011

 
DEİK GENEL KURULU Kapanış Teşekkür Konuşması 28 Aralık 2011

 
ENERJİ FORUMU Temmuz 2008

 
CMM & FUGRO WLA Danışmanlık Sözleşmesi Ağustos 2009

 
ÇİN Teknik İnceleme Gezisi 2008

 
CUMHURBAŞKANIMIZ ile BAHREYN ZİYARETİ 2009

 
İŞDEMİR İSKENDERUN Fabrika Ziyareti 2010

 
CMM & WIRSOL GmbH Danışmanlık Sözleşmesi 2009

 
CUMHURBAŞKANIMIZ ile HİDROMEK Tesisleri Ziyareti 2010

 
TAİ Türk Havacılık ve Uzay Sanayi Ziyareti 2010

 
ERNST&YOUNG Yetkililerinin Ankara Ofisimizi Ziyaretleri 2012

 
İZMİT KÖRFEZ KÖPRÜ GEÇİŞ Projesi Sismik ve Zemin Çalışmaları 2010

 
TÜRK-BAHREYN İŞ KONSEYİ Toplantısı Manama 2011

 
Sosyal projelerimize örnek

TÜM HABERLER

DOĞAN GRUP

CMM’ in Yatırım ve Yönetim Danışmanlığı yaptığı DOĞAN GRUP,  jeotermal sektörünün bütün alanlarında başarı ile faaliyet göstermektedir. Bunlardan:


DOĞAN JEOTERMAL
Türkiye'nin ancak temiz, kaliteli ve yeterli düzeyde enerji temini ile kalkınma hedeflerine ulaşabileceğinin bilincinde olan şirketimiz; müteahhitlik, üst ve altyapı projelerinin yanı sıra, enerji sektörüne de katkıda bulunmak üzere, 1990'ların başlarından itibaren enerji projelerine olan ilgisini arttırmıştır. Şirketimiz bu tarihten itibaren, sadece kendi inşai yöntemlerini geliştirmekle kalmayıp, konuyla ilgili dünyadaki lider firmalarla teknik işbirliği de yapmak suretiyle sahip olunabilecek en ileri teknolojiyi elde edebilmek için büyük bir emek sarfetmekte ve bu amaçla yatırımlar yapmaktadır.Doğan Jeotermal, Enerji sektöründeki tecrübesini; gerçekleştirdiği jeotermal enerji ile merkezi ısıtma sistemleri ile yatırım gündeminde bulunan, yenilenebilir enerji projelerini de portföyüne ekleyerek günümüze taşımaktadır.ISO Kalite Sistemleri Belgesi’ne şirketimizin vizyonu; yurtiçi ve yurtdışında, her türlü enerji, alt ve üst yapı projelerinin anahtar teslimi yapımını üstlenebilecek, Türkiye'nin lider konumunda en iyi mühendislik, inşaat ve proje yönetimi şirketi olarak dünya üzerinde büyük ve nitelikli projelere imza atacak bir şirket haline gelmektir.

Yalçın Boru - 200 dereceden +315 dereceye kadar tasarım ve üretimini yaptığı hazır izolasyonlu borular ile sektörün lider firmasıdır. Kurulmuş olduğu günden bugüne müşterilerinin isteklerini kaliteden ödün vermeden tam zamanında eksiksiz olarak müşterilerine ulaştırmayı başaran Yalçın Boru termin öncesi ve sonrası vermiş olduğu teknik destek ve hizmet ile müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı başarmıştır. Bundan sonraki işlerinizde ve işlerimizde kaliteden ödün vermeden aynı hassasiyeti göstereceğimizi siz müşterilerimize taahüt ederiz. Tasarım ve Üretimi gerçekleştirdiğimiz Ön İzolasyonlu Paket Borular: Küçük / Büyük bölgesel ısıtma ve soğutma sistemlerinde, Kojenerasyon tesislerinde, Endüsriyel, Kimyasal tesislerde ve Jeotermal enerji uygulamalarında,. Kızgın yağ, buhar, deniz hattı ve gemi yapım endüsrisinde ve bütün ısı enerjisi taşıyan akışkanların transferinde ısı kaybını minimize etmek için; en iyi çözümdür.

Fabrika, toplam 23.00 metrekare saha üzerinde kurulu 7.200 metrekare kapalı alanda,1/2'' den 40'' e kadar bir çok sektöre yönelik olarak  Polietilen Boru (PE) ve ek parçaları, Ön izole paket boru ve Buhar boruları, üretimine odaklanılmıştır.